Hantály o nás

U nás odpadem začínáme

Již 30 let se staráme o odpady a čisté životní prostředí na Břeclavsku a Hustopečsku. Zaměřujeme se na odpadové hospodářství, likvidaci komunálního odpadu, provozování skládky, kompostárny, separaci odpadů a jejich předávání k recyklaci. Naše služby poskytujeme nejen okolním obcím a jejich občanům, kterých je dohromady téměř 50 tisíc, ale i firmám a živnostníkům.

Historie společnosti

První impulsem ke vzniku naší společnosti byla snaha obcí a měst řešit neuspokojivý stav skládek komunálního odpadu. Spojili jsme tedy síly a našli vhodný prostor u Velkých Pavlovic v trati Hantály. Provoz skládky byl zahájen 1. 1. 1994 a již v roce 1995 jsme se rozrostli o středisko svozu. Společnost se od svého počátku klonila k ochraně životního prostředí, proto byl již v polovině 90. let zahájen svoz tříděného odpadu.

V roce 2003 se nám podařilo zrekonstruovat areál bývalého drůbežářského závodu, kde dnes máme garáže, dílny, sociální zázemí střediska svozu, třídící linku a sídlo firmy. V roce 2013 jsme udělali další velký krok na cestě k dlouhodobé udržitelnosti a péči o životní prostředí a otevřeli provoz kompostárny, která slouží k uložení bioodpadu.
  • Hantály o nás
  • Hantály o nás
  • Hantály o nás
  • Hantály o nás
  • Hantály o nás

služby

Hantaly svoz odpadu

svoz odpadu

Zajistíme pro vás kompletní svoz a zpracování komunálního odpadu. Působíme v oblasti Břeclavska, Velkopavlovicka, Hustopečska a Podluží. Svoz provádíme moderní svozovou technikou s lineárním stlačováním a automatickým vyklápěčem nádob. Pro přesný přehled vysypaných nádob používáme čtečky čárových a QR kódů.
Hantaly skládka

skládka

Ekologickou skládku odpadu (ESO) jsme založili za účelem co nejvíce šetrného zneškodnění odpadu vůči přírodě. Na skládku lze uložit běžný komunální odpad.
Hantály separace odpadu

Separace

Recyklace je jedním ze základních pilířů odpadového hospodářství a péče o životní prostředí. Zajistíme svoz separovaných odpadů, jejich vytřídění a předání k dalšímu zpracování.
Hantály drcení odpadu

Drcení ODPADU

Chcete udělat z odpadu opět použitelný materiál? Umíme nadrtit suť, asfalt či beton do 20 tun za hodinu. Odpad musí být čistý jednodruhový bez příměsí hlíny. Ke koupi nabízíme betonový nebo cihlový recyklát.
Hantály zametání

Zametání

Zajistíme úklid pozemních komunikací samosběrným vozidlem s rychlostí metení 3 km/hod a zásobníkem o objemu 7 m³. Samozřejmostí je mytí vysokým tlakem pomocí kropících trysek či sací hadice pro úklid nečistot v nedostupných koutech a kanálových vpustí.
Hantály sběrný dvůr

Sběrný dvůr

Náš sběrný dvůr slouží k odevzdávání vyřazených elektrospotřebičů, zářivek a baterií. Dalšími odpady, které zde můžete předat, jsou plast, papír, sklo, suť, pneumatiky a nebezpečné odpady.
odpad kompostHantály kompostárna

Kompostárna

Nechcete, aby váš bioodpad skončil na skládkách a spalovnách? Využijte naši kompostárnu, kde odpad rozmělníme, promícháme, zahřejeme a zvlhčíme, až je z něj kompost vhodný pro výživu polí, vinic, zahrad, sadů, parků. Kompost si u nás můžete také zakoupit.
Dobrovolný svazek obcí Čistý Jihovýchod jsme založili pro ochranu našeho životního prostředí a řešení společných problémů. Díky tomu můžeme realizovat projekty, které zlepšují život obyvatelům našeho regionu a zároveň umožní obcím získat dotace z Operačního programu Životní prostředí.

Newsletter

Mějte přehled o odpadech. Zaregistrujte se k odběru pravidelného newsletteru...
Newsletter Form (#1)

Tento web je chráněn pomocí Google ReCAPTCHA a platí pro něj zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky.

yvyec3s
po - pá 6:30 - 14:00
Hantály a.s. Tovární 22, Velké Pavlovice 691 06
42324068
© HANTÁLY a.s. 2024