Hantály obec

Pro obce a města

Jsme dlouholetým partnerem pořádku v obcích a městech. Zajistíme pro vás služby od svozu komunálního odpadu přes úklid pozemních komunikací až po drcení odpadu.

SLUŽBY

Hantaly svoz odpadu

svoz odpadu

Zajistíme pro vaši obec či město kompletní služby svozu a zpracování komunálního odpadu. Působíme v oblasti Břeclavska, Velkopavlovicka, Hustopečska a Podluží. Svoz provádíme moderní svozovou technikou s lineárním stlačováním a automatickým vyklápěčem nádob. Pro přesný přehled vysypaných nádob používáme čtečky čárových a QR kódů.
Hantaly skládka

Skládka

Ekologickou skládku odpadu (ESO) jsme založili za účelem co nejvíce šetrného zneškodnění odpadu vůči přírodě. Na skládku lze uložit běžný komunální odpad.
MAPA
Velké Pavlovice 306, 691 06 Velké Pavlovice
Hantály separace odpadu

TŘÍDĚNÍ ODPADU

Recyklace je jedním ze základních pilířů odpadového hospodářství a péče o životní prostředí. Zajistíme svoz separovaných odpadů ve vaší obci, jejich vytřídění a předání k dalšímu zpracování.
Hantály sběrný dvůr

Sběrný dvůr

Náš sběrný dvůr slouží obcím z oblasti Břeclavska, Velkopavlovicka, Hustopečska a Podluží k odevzdávání vyřazených elektrospotřebičů, zářivek a baterií. Dalšími odpady, které zde přebíráme jsou plast, papír, sklo, suť, pneumatiky a nebezpečné odpady.

Pracovní doba: Po-Pá 6:30 - 11:00, 11:30 - 14:00
Hantály kompostárnaodpad kompost

kompostárna

Bioodpad lze kompostováním přeměnit na hnojivo, cenný produkt, vhodný pro výživu rostlin v parcích, vinic, zahrad či sadů. Kromě výsypu popelnic zajistíme i svoz velkoobjemového kontejneru na biodopad (např. tráva z hřiště). Kompost od nás můžete také zakoupit. Pozor: Vyvézt bioodpad na kompost vyjde levněji, než na skládku.
Hantály drcení odpadu

Drcení odpadů

Chcete udělat z odpadu opět použitelný materiál? Umíme nadrtit suť, asfalt či beton do 20 tun za hodinu. Odpad musí být čistý jednodruhový bez příměsí hlíny. Ke koupi nabízíme betonový nebo cihlový recyklát.
Hantály zametání

Zametaní

Zajistíme úklid pozemních komunikací samosběrným vozidlem s rychlostí metení 3 km/hod a zásobníkem o objemu 7 m³. Samozřejmostí je mytí vysokým tlakem pomocí kropících trysek či sací hadice pro úklid nečistot v nedostupných koutech a kanálových vpustí.

Newsletter

Mějte přehled o odpadech. Zaregistrujte se k odběru pravidelného newsletteru...
Newsletter Form (#1)

Tento web je chráněn pomocí Google ReCAPTCHA a platí pro něj zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky.

yvyec3s
po - pá 6:30 - 14:00
Hantály a.s. Tovární 22, Velké Pavlovice 691 06
42324068
© HANTÁLY a.s. 2024