http://koupit-viagru-2015.cz/

phone   Po-Pá 6:30 - 15:00

  519 361 171

mail  Dotazy, informace

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zrealizované projekty

Projekt č. I - Sběrné dvory I

V roce 2009 byl zrealizovaný projekt Sběrné dvory - Čistý Jihovýchod, který byl spolufinancován Evropskou unií - Fondem soudržnosti, Státním fondem životního prostředí ČR a Dobrovolným svazkem obcí Čistý Jihovýchod. Předmětem projektu bylo vybudování 10 sběrných dvorů v obcích sdružených v Dobrovolném svazku obcí Čistý Jihovýchod - Hrušky, Lanžhot, Moravská Nová Ves, Moravský Žižkov, Podivín, Přítluky, Rakvice, Velké Pavlovice, Vrbice a Zaječí. 
Realizací tohoto projektu došlo ke zkvalitnění nakládání s odpady a navýšení kapacity jejich zpracování či třídění o 3 507 t/rok.

 

Projekt č. II - Sběrné dvory II

V letech 2010-2011 byl realizován projekt Sběrné dvory II. - Čistý Jihovýchod. Na projektu se podíleli EU, SFŽP a DSO Čistý Jihovýchod. Bylo vybudovány sběrné dvory v obcích - Horní Bojanovice, Nikolčice, Starovičky a Valtice.
Realizací tohoto projektu došlo k navýšení kapacity zpracování či třídění odpadu o 825 t/rok.

Mor.N.Ves 2 
 
 Podivin 2

Projekt č. III - Kompostárna Velké Pavlovice

V roce 2013 společnost HANTÁLY a.s. společně s DSO Čistý Jihovýchod ve Velkých Pavlovicích za finanční podpory Operačního programu životního prostředí vybudovali zařízení k využívání bioodpadů. Kompostárna slouží ke zpracování biologicky rozložitelného odpadu (bioodpadu) svezeného z měst a obcí.

P8180381  P8180385 
 

Projekt č. IV - Zavedení svozu BRKO

V roce 2013 díky vypracovanému projektu DSO Čistý Jihovýchod získalo 20 obcí, zapojených do svozu bioodpadu do Kompostárny ve Velkých Pavlovicích, 9954 ks nádob na svoz bioodpadu. Ty byly následně propůjčeny občanům do užívání. Svozy bioodpadu jsou prováděny ve 14ti denních cyklech.
Bio ploha .1